העלאת תמונות לאינטרנט בחינם

כיום ברשת האינטרנט יש מגוון רחב של שירותים שנועדו לעזור לנו, נועדו להקל עלינו ולעשות לנו את החיים הרבה יותר קלים. הדבר השמח הוא שרוב השירותים ניתן לקבל אותם חינם אם כי לפעמים כפי שאומרים בדרך כלל על חינם – הוא לא מושלם.
יש מיילים, פייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ וכדומה, אך בין היתר יש גם מגוון של שירותי העלאות קבצים ברשת ואחד הפופולאריים ביותר הוא התחום של העלאת תמונות.
העלאת תמונות ברשת כיום זה תחום גדול מאוד שהתפתח ככל שהאינטרנט שלנו הפך להיות יותר מהיר, ככך שהאינטרנט שלנו הפך להיות יותר יציב, וככל שהמחשבים והשרתים אפשרו לנו ומאפשרים לנו להעלות קבצים יותר גדולים ולשתף את אחרים בתמונות שלנו ברשת.

העלאת תמונות – לשם מה נועד?

העלאת תמונות ברשת נועד עבורנו על מנת שנוכל לשתף את התמונות שלנו ברשת, נוכל כביכול לפתח את התמונות שלנו מהמחשב ולהפיץ אותם ברחבי הרשת, להפיץ אותם לאן שאנחנו רוצים ואיך שאנחנו רוצים וכמה שאנחנו רוצים ,וזאת באמצעות בדרך כלל כתובת קישור שניתנת לנו לאחר שהעלנו את התמונה לרשת, ומכאן ברשותנו להפיץ את התמונה כאוות נפשנו, אך כמובן שאנו תלויים ביציבותו של השרת, וככל שהוא פעיל גם התמונה שלנו חיה ונושמת.
השימוש העיקרי ביותר של העלאת תמונות ברשת היא העובדה שכיום אנחנו מחזיקים במחשב שלנו תמונות רבות ופעמים רבות ברצוננו להפיץ אותם בצורה מהירה, אך אין לך דרך מיידית להעלות את התמונה ולשלוח אותם לחברים, אנחנו יכולים לשלוח במייל או בפלאפון או בפייסבוק , אך כל פעם נצטרך לעשות זאת מחדש.
יחד עם זאת אם נשתמש בשירות העלאת תמונות ברשת נוכל לקבל קישור ישיר לתמונה ובכך להפיץ לחברים שלנו בצורה מהירה מאוד, להשתמש בזה עבור האתרים שלנו, לשלוח במייל קישור לתמונה במקום להעלות מהמחשב, ועוד מגוון של אופציות.

העלאת תמונות – האם יש חסרונות?

החיסרון העיקרי שאפשר לזקוף לשירותים שונים של העלאת תמונות ברשת היא העובדה שאנחנו מתבססים על שרת, בדרך כלל שרת קבצים פשוט ואין לנו מידע כמה השרת יציב ומה עושים עם התמונות שלנו, לכן מומלץ להעלות תמונות רק באתרים בטוחים ואיכותיים וכאלה שלא חושפים את התמונות שלנו לכולם אלא נותנים לנו קישור ייחודי רק עבורנו.

ג’מבו מייל – JumboMail שליחת קבצים גדולים במייל

www.jumbomail.me/he

 

גוגל פוטוס – Google Photos – גיבוי התמונות בשרתים של גוגל

www.google.com/photos